Jste kreativní? Nenechávejte si své nápady pro sebe!

Patříte k jedincům, kteří nevydrží jen tak nečinně sedět a sledovat seriály v televizi? Pokud vám není cizí kreativita, tvořivost a šikovnost, pak byste skutečně zahálet neměli. Naopak své přednosti rozvíjejte a podělte se o výsledky práce s ostatními. Třeba se tím nakonec budete slušně živit!

Někteří lidé mají talent od Boha. Možná je to i váš případ. Ale ať už vás to baví s papírem či jinými materiály, nenechte se dlouho pobízet. Založte si vlastní blog nebo kanál na YouTube a pochlubte se ostatním. Ukažte jim, jak si mohou vyrobit krásné dekorace či cokoliv jiného – získáte za to pochvaly, uznání a pravděpodobně i nějaké to finanční ohodnocení.

Ti nejlepší kreativci si přijdou na slušný balík. Fotí a natáčejí detailní postupy, které následně zveřejňují na síti. Možná se budete divit, ale často mají více fanoušků a followerů než kdejaká celebrita. A nemusíte se omezovat jen na české publikum, spoustu příznivců získáte i v zahraničí. S trochou štěstí si postupně vybudujete početnou komunitu a budete se svým koníčkem živit.

Bez čeho se neobejdete?

Ať už se svou kreativní činnost rozhodnete zveřejnit na vlastním webu či na sociálních sítích, budete potřebovat techniku, která vám umožní focení a natáčení v dostatečné kvalitě. Nemusí se jednat o vybavení za statisíce, vystačíte si s lepším mobilním telefonem.

Pokud máte strach, že se vám při pořizování snímků telefon poškodí (spadne na zem, polijete ho…), sjednejte si na něj pojištění nahodilého poškození.

Od věci není ani pojištění prodloužené záruky – to vám přijde vhod v momentě, kdy zařízení vypoví službu těsně po expiraci ze zákona dané záruční lhůty. S obojím vám pomůže ERGO pojišťovna.

Nezbývá, než popřát hodně kreativních nápadů!

Share Button

Comments

comments