Vybělte své zuby pohodlně a bezpečně doma

úsměv zuby

Styděli jste se někdy za barvu svých zubů? Sledujete televizi a říkáte si, že herci se svými bělostnými úsměvy nejspíš vyhráli genetický jackpot? Většina z úsměvů, které na obrazovkách vidíte, však nejsou dílem přírody, ale šikovných stomatologů a dentálních hygienistů.

Žádné drahé kliniky ani náročné zákroky

Návštěvy specializovaných stomatologických klinik bývají náročné. Nejen finančně, ale také psychicky. Musíte si domluvit volný termín, dostavit se na určitý čas a mnohdy jste pro dosažení těch nejlepších výsledků nuceni cestovat na opravdu vzdálená místa.

Co kdybyste mohli vybělit své zuby z pohodlí domova? A získat tak vysněný hollywoodský úsměv už za pouhý jeden měsíc od první aplikace přípravku? My vám právě tuto možnost nabízíme. Rozdíl uvidíte vy i vaše okolí už po prvním použití.

Nejen bělejší, ale také zdravější

Vzpomínáte na abrazivní zubní pasty, které bělily zuby tím, že mechanickým působením obrušovaly jejich povrch? Takový zásah mohl poškodit zubní sklovinu a byl tedy pro zuby ohrožující. Moderní bělicí zubní pasty z drogerie jsou sice k vašemu chrupu šetrné, o jejich účinnosti by se však dalo polemizovat.

Jak tedy vybělit zuby šetrně a účinně? Máme pro vás perfektní řešení. Rychlé, efektivní, bezpečné, levné, využívající moderních technologií. Své zuby vybělíte a navíc ochráníte před zubním plakem a rozvojem zubního kazu.

Sada na bělení zubů pro domácí použití

Přinášíme vám sadu na bělení zubů, vycházející z poznatků moderní vědy. Součástí sady je speciální LED lampa, která při aktivaci vyzařuje bezpečné studené světlo. Nemusíte se bát, že byste snad nezvládli její obsluhu. Ovládání je naprosto intuitivní a snadné. V balení najdete také bělicí gel s dlouhotrvajícím efektem. Vybělí vaše zuby až o úžasných 8 odstínů. Zbavíte se nevýrazného šedého nebo nehezkého žlutého zabarvení.

Objednáte si sadu na domácí bělení zubů, vybělíte svůj chrup během pouhých 10 minut, a potom se už jen těšíte z krásného úsměvu. Snadnější a pohodlnější už to ani být nemůže.

Share Button

Comments

comments