8 návodů na valentýnská přání

Vytvořte snadno a rychle krásná valentýnská přáníčka pro své nejbližší a ukažte jim své pocity tím nejvíce sentimentálním způsobem. Když uvidíte nezaměnitelný úsměv obdarovaných, sami ihned pochopíte, že domácí tvorba s láskou dělaná se vyplácí. Tato sladká přáníčka zvládnou i úplní začátečníci  a děti.

Valentýnka s očima

Stačí málo a krásné vyznání je na světě. Z tvrdého barevného papíru si vystřihněte srdce, které půjde otevřít. Podle obrázku to jistě lehce zvládnete. Dovnitř srdce nalepte svou fotografii a napište vzkaz. Na přední straně srdce vystřihněte otvory pro oči. Obdarovaný bude jistě zvědavý, kdo po něm pokukuje.

Papír, ubrousek a knoflíky

Tento roztomilý projekt lehce zvládne každé dítě. List tvrdého papíru přehněte napůl. Na jeho přední stranu nalepte ozdobný ubrousek s krajkou (nebo jakýkoliv jiný, dle vašeho vkusu). Na ubrousek si tužkou lehce načrtněte srdíčko, do kterého poté přilepte knoflíky různých barev. Dovnitř pak vepište své vyznání a jednoduchá, ale krásná valentýnka je na světě.

Šiji, šiješ, šijeme

K tomuto přáníčku budete potřebovat pruh tvrdého barevného papíru, tvrdý jednobarevný papír, srdíčko jako šablonu, nůžky, lepidlo a šicí stroj. Náročnost tohoto přáníčka je o něco vyšší, ale i tak jej určitě zvládnete. Nejprve si z proužku papíru vystřihněte srdíčka (alespoň 9). List tvrdého jednobarevného papíru přeložte napůl. Srdíčka si na přední stranu tohoto listu rozmístěte podle níže uvedeného obrázku a můžete začít šít.

Krepový papír v hlavní roli

Nastřihněte si proužky krepového papíru, přesně podle obrázku. Nastřižené proužky krepového papíru pak přilepte na předem připravené srdíčko. To pak přilepte na tvrdý list papíru přeloženého napůl.

S květinkami

Červený tvrdý papír přeložte napůl a vystřihněte z něj srdíčko. Nastřihněte pruhy světlejšího papíru a na tužce je zamotejte tak, aby vám vznikla květinka. Tu pak lepte na okraj srdíčka. Celkové zdobení přáníčka pak záleží čistě na vaší kreativitě.

Elegantní a kouzelné

Podle níže uvedené šablony si vystřihněte tvrdý papír, jehož okraje poté přeložte. Vystřihněte si srdíčko, na které nalepte flitry nebo jiné ozdoby. Přání svažte ozdobnou šňůrkou, na které vytvořené srdíčko přilepte.

Vintage je IN

Pokud již máte přáníčko napsáno a nevíte, kam ho vložit, inspirujte se tímto jednoduchým foto návodem, který vám ukáže, jak z tvrdého papíru poskládat kouzelnou obálku.

3D srdce

A to nejlepší nakonec. Jelikož je toto přáníčko o něco náročnější, než všechny ostatní, podrobný popis najdete ve videu níže.

Budete letos rozdávat valentýnská přáníčka? A vyrábíte si je sami? Podělte se s námi o vaše nápady dole v komentářích.

Zdroj obrázků: diy-enthusiasts.com

Share Button

Comments

comments