Dřevěný obrázek z vaší fotografie

Existuje tisíce technik, které vedou k tvorbě obrázků, ale trik, který vám chceme dnes ukázat určitě zaujme vaší pozornost. Vyzkoušejte s námi, jak jednoduše se dá převést fotografie na dřevo. Konečný obrázek vypadá jako malovaný! Ke všemu se blíží Vánoce a takto originálně věnované fotografie z klasických fotoaparátů určitě udělá radost vašim blízkým.

Co budete potřebovat?

  • kus dřeva- nejlépe hladké, obroušené
  • vytištěnou fotografii (vyvolanou fotografii)
  • transfer gel- koupíte v papírnictví nebo na internetu
  • lepidlo- Herkules
  • štětce a vodu
  • hadřík

Jak na to?

  1. Dřevo natřete transfer gelem a přiložte fotografii obrázkem dolů.
  2. Snažte se co nejlépe vyhladit celou plochu fotografie, aby mezi gelem a fotografii nevznikla žádná bublina. Nechte zaschnout přes noc.
  3. Druhý den přejeďte po fotografii navlhčeným hadříkem. Papír fotografie by měl jít lehce dolů a na dřevě by měla být prolisovaná fotografie.
  4. Obraz natřete lepidlem a nechte zaschnout. Teď již stačí vaše dílo kdekoliv vystavit nebo darovat!

Pokud stále nevíte, jak na to, abyste vytvořili krásný dřevěný obrázek, zde máte video návod:

Lomografie je fenomén a znovu přichází do módy. Lomografie je zábava, hlavní pravidlo by se dalo shrnout jako nepřemýšlej a foť!

Nejste si jistí, že dojdete k dokonalému výsledku? Pokud chcete fotku na dřevě věnovat třeba jako dárek, obraťte se na profíky. Kluci z Fotka na dřevo mají technologii vychytanou. Dostanete krásný obrázek, který můžete doplnit třeba stojánkem.

Share Button

Comments

comments