Pryč s celulitidou!

Obvykle začínáme bojovat proti celulitidě, až když se blíží letní dny. Ale pokud se chceme opravdu zbavit “pomerančové kůry” na svém těle, je třeba proti ní bojovat po celý rok. Takže začněme s jejím odstraňováním už teď, v zimě! Vytvořte si přírodní masku proti celulitidě doma! Žádné velké investice, žádné nakupování drahých krémů a opravdu to funguje!

1. KÁVOVÝ PEELING

Co budete potřebovat: 

  • Kávu
  • Hrnek
  • Teplou vodu

Jak na to?

Vezměte si s sebou do sprchy půl hrníčku kávy, přidejte trochu horké vody, až směs vypadá jako pasta, můžete nanášet na vaší pokožku. Krouživými pohyby masírujte postižené oblasti (hýždě, stehna,…). Masírujte po dobu pěti minut. Nejlepší efekt je dosažen, pokud poté kávu opláchnete studenou vodou. Ta totiž zmenší póry a vaše pokožka bude pevnější. Upozornění! Po celé proceduře si pořádně umyjte sprchu, aby vám v ní káva nezanechala fleky.

Zdroj: healthyfoodstar.com
Zdroj: healthyfoodstar.com

 2. MEDOVÝ PEELING

Co budete potřebovat:

  • 4 lžíce medu
  • 2 lžíce mleté kávy
  • cukr krystal

Jak na to?

Tekutý med lehce ohřejte tak, aby jeho teplota byla na kůži příjemná. Smíchejte med s kávou a vytvořte hustou kaši. Na konec přidejte cukr, aby vznikla pevná hmota. Tu poté rozetřete na postižené oblasti a dobře pokožku promasírujte. Nechejte chvilku působit a poté důkladně opláchněte vodou.

Zdroj: bodycarecy.com
Zdroj: bodycarecy.com

3. Detoxikace
Pokud nejste příznivci peelingu, můžete také vyzkoušet detoxikaci, která napomáhá k odstraněné celulitidy, v podobě citronové šťávy (pomáhá především při detoxikaci organismu). Vezměte si šálek a z poloviny jej naplňte čerstvě vymačkanou citronovou šťávou a zalijte ji teplou vodou. Pokud nemáte rádi kyselé, můžete přidat lžičku medu. Tento nápoj pijte 2-3x denně. Sama o sobě vám citronová šťáva nepomůže zbavit se celulitidy, ale v kombinaci s masáží, nebo kartáčováním budou výsledky určitě vidět!

Zdroj: ona.idnes.cz
Zdroj: ona.idnes.cz

Máte také nějaké své triky, jak bojovat proti celulitidě? Prozraďte nám je!

 

Share Button

Comments

comments