6 triků, jak na fotkách vypadat skvěle!

Když vidíte blízko sebe člověka, kterému visí na krku fotoaparát, z daleka se mu snažíte vyhnout. Jen, ať vás nefotí… Máte pocit, že na každé fotce vypadáte hrozně. Teď se všechno změní. Těchto 6 triků vám pomůže, abyste při každém focení ze sebe ukázali to nejkrásnější své já a na fotkách potom vypadali skvěle!

1. Buďte bezstarostní
I když focení třeba nemáte moc v lásce, zkuste vypadat, že jste v absolutní pohodě. Nebuďte křečovití! Póza, která by měla prolomit ten rovný a pevný pohled, ke kterému mnoho z nás rádo tíhne, je tzv. “S” tvar.
Také pokud budete chtít využít své kapsy u kalhot, dejte do nich pouze své palce, ne celou ruku.

2. Pozor na ruce
Zde můžete vidět, jak moc může udělat umístění rukou. Pokud chcete mít své ruce u obličeje,  ujistěte se, že se dotýkají vašich přirozených kontur a také se vyhněte dlani, která míří k fotoaparátu. Jak můžete vidět na těchto fotografiích, první pokus vypadá mnohem těžkopádněji než pokus druhý.

3. Pohled
Tento trik je důležitý! Pokud to nebude vyloženě záměr, zkuste se nikdy nedívat do fotoaparátu přímo. Místo toho otočte vaše tělo a mírně nakloňte hlavu. Tímto trikem výrazně vylepšíte vzhled vašich portrétů.


4. Pokrčte kolena
Pamatujete si ještě na náš “S” tvar? Ten bude platit i v tomto případě. Aby člověk vypadal štíhleji a víc v pohodě, k tomu nám může dopomoci pokrčení kolen a snížení ramen.

5. Snižte ramena
Zde můžete vidět, jak snížení ramen zlepšuje vzhled, protože se tím prodlužuje krk a celkově budete vypadat uvolněněji.


6. Otečte své tělo
Pokud otočíte své tělo tak, že nemíří přímo k fotoaparátu, budete vypadat štíhleji. Opět si dávejte pozor na ruce. Na obrázku ruce slečny vpravo vypadají daleko elegantněji, nemyslíte?

Od teď už žádné fotografie, za které se budete stydět. Protože pokud použijete tyto triky, budete vždy vypadat skvěle!

Zdroj: diply.com

Share Button

Comments

comments