3d tisk Praha vám vykouzlí trojrozměrné výrobky přesně podle vašeho návrhu

Máte spoustu skvělých nápadů, které byste rádi převedli do fyzické podoby? Nebo jste dokonce vynalezli zcela nový produkt, jenž byste rádi nechali patentovat, a potřebujete převést jeho nákres do fyzického prototypu? Chybí vám určitý nástroj nebo součástky, které momentálně nejsou nikde k sehnání? Pak vám pravděpodobně dokáže pomoci 3D tisk. Ten totiž umožňuje vytvoření v podstatě libovolného objektu z kvalitního materiálu. Stačí mít k dispozici jeho 3D model.

Proč 3D tisk namísto klasických výrobních postupů?

Velkou výhodou 3D tisku je rychlost zpracování a minimální nároky na fyzickou práci. Oproti klasické výrobě tak ušetříte čas i prostředky. Pro 3D tisk se navíc využívají opravdu kvalitní materiály, mezi něž patří i speciální tvrzené plasty. Z takových lze vytvořit i tak namáhané produkty, jako jsou šroubováky, další nářadí a nejrůznější součástky.

3D tisk Praha vám zajistí i vytvoření 3D modelu

Pro někoho není převedení nákresu do 3D modelu žádný problém, každý si ale se specializovanými počítačovými programy až tak dobře nerozumí. 3D tisk Praha s tím samozřejmě počítá a myslí i na ty zákazníky, kteří nechtějí nebo nemohou nastudovat problematiku přímo nesouvisející s jejich vlastním oborem. Nabízí proto hned tři možnosti. Buď si 3D model zajistíte sami a zašlete ho emailem ve formátu STL, OBJ či AMF, nebo dodáte technický výkres, který Praha 3D tisk překreslí do odpovídající podoby za vás. Nemáte-li ani zpracovanou technickou dokumentaci, můžete si domluvit osobní schůzku, případně, emailem nebo telefonicky popsat svou představu o výrobku firemním specialistům.

Jaká bude cena 3D tisku?

Jakmile dodáte podklady, nasimuluje podle nich firma 3D tisk. Tak zjistí přesnou dobu tisku a v závislosti na ní stanoví částku dle ceníku. Poté obdržíte nabídku, po jejímž schválení a vám bude zaslána faktura na zálohu. Pak se hned začne tisknout.

Kde si lze hotový výrobek vyzvednout?

Nejpohodlnějším způsobem je nechat si zásilku doručit prostřednictvím spolehlivého dopravce na libovolnou adresu v rámci celé České a Slovenské republiky. Preferujete-li osobní převzetí, můžete osobně navštívit provozovnu ve Zlíně.

Share Button

Comments

comments