9 způsobů, jak vylepšit nudné boty

Sice máte botník práskající ve švech, ale v něm boty, co už jsou dávno out, všude samá šeď a nuda? Potřebujete změnu, ale nálada na nakupování je ta tam? Vylepšete si boty sami, doma a úplně jednoduše! Vytvořte z nudných bot, boty originální, které nikdo nemá!

 1. Trendy balerínky. Jednoduchý návod, jak z jednobarevných starých balerínek udělat nové a moderní. Nastříkejte špičku jakoukoliv barvou.

  Zdroj: fitnessista.com/
  Zdroj: fitnessista.com
 2. S bambulkami. Černá už je nuda. Nová bavlněná tkanina, lepidlo na textil, bambulky a trpělivost- to je to, co potřebujete pro originální změnu vašich bot.

  Zdroj: lovemaegan.com/
  Zdroj: lovemaegan.com
 3. V disco stylu. S cvočkami, lepidlem a trochou fantazie můžete z obyčejných modrých kecek vytvořit originální boty v disco stylu.

  Zdroj: honestlywtf.com/
  Zdroj: honestlywtf.com
 4. Rychlá změna. Pokud chcete ozdobit svoje oblíbené kotníčkové boty a chcete, aby změna šla vrátit také zpět, ozdobte je náušnicemi s klipy.

  Zdroj: mrkate.com
  Zdroj: mrkate.com
 5. V rockovém stylu. Jak udělat z obyčejných bot boty v rockovém stylu? Pomocí řetězů- jejich délku si upravte kleštěmi a přišijte k botám.

  Zdroj: mrkate.com
  Zdroj: mrkate.com
 6. Trocha elegance. U řetězů ještě zůstaneme. Kdo říkal, že elegantní boty nemohou být šik? 

  Zdroj: ehow.com
  Zdroj: ehow.com
 7. Třpytky kam se podíváš. Obuv pro volný čas se rázem promění v obuv na párty. Stačí boty natřít lepidlem a posypat je třpytkami.

  Zdroj: lovemaegan.com
  Zdroj: lovemaegan.com
 8. Mašle. Mašli připevněte pomocí univerzálního lepidla na zadní stranu bot. Krása, viďte? 

  Zdroj: mrkate.com
  Zdroj: mrkate.com
 9. Na letní párty. Z obyčejných sandálků se dají vytvořit originální sandály jen pomocí třapců, které přišijete k pásku bot.
  Zdroj: lovemaegan.com
  Zdroj: lovemaegan.com

   

Pojďte tvořit s námi boty, které nikdo nemá. Budeme se těšit na vaše výsledky dole v komentářích!

Share Button

Comments

comments