Řešení skladování bot

Držíte se hesla, že bot není nikdy dost a už je opravdu nemáte kam dát? Ukládání obuvi je pro mnohé z nás velice náročné, ale výběr správných úložných prostor vám pomůže udržet vaše boty úhledně uspořádané a umožní vám co nejlépe využít prostory ve vaší domácnosti. My vám představíme několik různých druhů řešení pro ukládání bot. Který se bude nejlépe hodit k vám domů? Čtěte dále a vyberte si!

Úložná lavice na boty

Úložná lavice na boty, nebo také sedací botník, je velice oblíbené místo, kam s vašimi botami. Perfektně se hodí do vstupní chodby – kromě úložných prostor vám nabízí také místo k sezení, které můžete využít při obouvání. Lavice na boty obvykle na trhu najdete ve dvou provedeních. Prvním typem je jednoduchá úložná lavice s víkem, která nabízí nejen úložný prostor pro boty, ale můžete si v ní schovat také batohy, čepice, rukavice a jiné. Druhým typem je pak sedací botník s mřížkovaným prostorem pouze na boty.

Zdroj: dona-shop.cz

Regál pro ukládání obuvi

Pokud chcete uložit pouze několik párů bot, postačí vám jednoduchý regál. Tyto regály se skládají ze stupňovitých polic. Jsou ideální do menších prostor, kde potřebujete mít úhledně boty seřazeny. Regály se prodávají v různých velikostech i v různém designu, tudíž je můžete dopasovat k typu vašeho interiéru.

Závěsný stojan na dveře

Chcete ušetřit místo? Pak je tento stojan pro vás ideální volbou. Jednoduše si jej zavěsíte na dveře skříně nebo na dveře jakékoliv místnosti. Tyto stojany mají buď poličky, kde si boty uložíte, nebo disponují knoflíky, na které boty přímo zavěsíte. I když závěsné stojany nejsou ideální pro vstupní chodby, v malých bytech nebo ložnicích si jistě najdou své místo.

Skříň na boty

Máte spoustu bot a spoustu místa? Pořiďte si rovnou skříň na boty, která se může stát skvělým doplňkem každé místnosti. Tyto skříně na první pohled vypadají jako obyčejné šatní skříně, ale uvnitř najdete police, které jsou pro boty jako dělané. Často ještě disponují šuplíky a jiným příslušenstvím.

Zdroj: dona-shop.cz

Máte vybráno? Nabídka botníků je opravdu široká a záleží jen na vašich preferencích a velikosti prostoru, kde bude botník umístěn.

 

Share Button

Comments

comments