Tipy na valentýnské dárky pro muže

V Den svatého Valentýna si všichni zamilovaní  navzájem dávají dárky, proto je otázka, “co darovat”, opravdu na místě a koncem ledna/začátkem února, velice naléhavá. Pokud si stále nevíte rady, připravili jsme si pro vás originální nápady, které musí bezesporu ocenit každý muž.

HÁDEJ, HÁDEJ, HÁDAČI!

Před tím, než vyberete ten pravý dárek si uvědomte, co má váš milý opravdu rád a podle toho se také rozhodujte. Co mu darovat, když miluje hádanky, kvízy a podobné věci? Uspořádejte pro něj test s hádankami, které se týkají vašeho vztahu či jeho koníčků. Cenou v tomto případě může být jakákoliv drobnost – nejvíce záleží na tom, že spolu strávíte čas a oba se do této hry zapojíte.

Zdroj obrázku: tyden.cz

CESTA KOLEM SVĚTA

Skvělým dárkem je romantická cesta. Ale nebojte, nemusíte hned kupovat letenku na Maledivy. Tato cesta bude daleko levnější. Na velký plakát nakreslete mapu a zakreslete do ní všechna místa, která jste spolu navštívili a znovu si je připomeňte. Vytáhněte fotky, podívejte se na videa a vzpomínejte.

Zdroj obrázku: pngtree.com

SPORTOVNÍ FANOUŠEK

Co darovat muži na Valentýna? Tento problém se dá jednoduše vyřešit, zvláště pak, pokud je váš milovaný nadšenec hokeje, fotbalu nebo jiného sportu. Darujte mu zážitek ve formě lístku na zápas. A víte co? Běžte s ním. Určitě ho potěší váš zájem o jeho koníček a zažijete spolu další hezký den.

Zdroj obrázku: ihned.cz

ODPOČINEK

Každý z nás občas potřebuje odpočinout, i muži. Za tímto účelem na internetu jistě najdete mnoho poukazů, ať už své drahé polovičce chcete darovat masáž, wellness pobyt (kde můžete relaxovat společně), jízdu na koni, jízdu ve Formuli 1, lekce řízení letadel a mnoho dalšího.

Zdroj obrázku: hrpayrollsystems.net

ROMANTIK

Je váš muž opravdový romantik? Přání k Valentýnu mu můžete poslat veřejně – třeba pomocí rádia, kde mu necháte zahrát písničku, nebo novin, kde mu napíšete krátký vztah. Pokud si na veřejné vyznání netroufáte, klidně mu pošlete do práce e – mail se vším, co máte zrovna na srdci.

KNIHA DÁRKŮ

Na co darovat jeden dar, když jich může být víc. Z papíru si udělejte malou knížečku a na každý list napište přání, které si u vás váš muž může vyzvednout. Zde se meze nekladou. Pár příkladů: Celý týden budu vařit večeři dle Tvých představ. Udělám Ti hodinovou masáž. Půjdu se psem místo Tebe. 

Zdroj obrázku: u-f.ru

Dárky 14. února mohou být různé, ale nezapomínejte na to nejdůležitější – dělejte to od srdce a nikdy se neopomeňte zmínit o vaší lásce. A to nejen v únoru, dělejte to denně, tato přiznání jsou důležitá i pro muže. Objímejte, hlaďte, poslouchejte, často říkejte “Děkuji” a “Miluji Tě”.

Mnoho valentýnské inspirace najdete také v článcích: 14 nápadů na valentýnky, Veselý valentýnský dárek nebo Valentýnská dekorace – 14 nápadů.

 

 

Share Button

Comments

comments