Úžasné způsoby, jak využít staré plechovky na vaší zahradě!

Nevyhazujte staré plechovky do odpadků, mohly by se vám hodit! Začněte je raději sbírat a vytvořte z nich něco jedinečného! Zde najdete pár užitečných nápadů, jak tyto plechovky využít pro vaší zahradu!

 1. Popisek k bylinkám. Zde vidíte roztomilý způsob, jak identifikovat různé bylinky (nebo jiné rostliny), které rostou ve vaší zahradě. Využíjte vršky plechovek, drátek a pár perliček. Stylově a vkusně!

  Popisek k bylinkám.
 2. Včeličky. A teď něco pro všechny děti! Tyhle berušky, čmeláci nebo včely jsou tak rozkošné, že vám vůbec nebude vadit mít je v zahradě! Připravte si plechovky, barvy, nalepovací oči a můžete se jít bavit!

  Včela, beruška nebo čmelák?
  Včela, beruška nebo čmelák?
 3. Plot. Ozdobte si váš plot! Tenhle nápad vás jistě okouzlí. Stačí každou plechovku natřít vaší oblíbenou barvou, navrtat do jejího dna pár otvorů, nasadit oblíbené květiny a přišroubovat k plotu.

  Plot plný květin.
  Plot plný květin.
 4. V rámčeku. Když můžete dát obrazové rámy do obývacího pokoje, proč byste je nemohli dát na zahradní plot! Tímto rámem můžete perfektně vylepšit nápad z bodu číslo 3.

  Není plot jako plot.
  Není plot jako plot.
 5. Lucerny. Úžasné svítící lucerny. Bude vám stačit kladivo, hřebík a čajové svíčky. Do každé plechovky si udělejte několik děr- můžete tvořit i různé obrazce.

  Pro všechny romantické duše.
  Pro všechny romantické duše.
 6. Krmítko. I z obyčejné plechovky můžete vytvořit neobyčejné krmítko a dokonce ve tvaru květiny! Plechovku rozstříhejte tak, jak je na obrázku, nasaďte na tyčku a je to!

  Krmítko ve tvaru květiny.
  Krmítko ve tvaru květiny.
 7. Dekorace na stůl. Tak u tohoto projektu si budete říkat, proč vás to jen nenapadlo dřív. Do dna plechovky udělejte dírky (pro odtok vody), dovnitř dejte hlínu, nasaďte květiny… HOTOVO!

  Místo květináčů.
  Místo květináčů.
 8. Dárek. Také tak milujete ten pocit, když někoho můžete obdarovat? A vytvořené dárky z lásky jsou přece ty nejlepší! Nabarvěte plechovku, nalepte kousek látky, zavažte mašlí a klidně přidejte kartičku s věnováním!

  Dárek, který potěší!
  Dárek, který potěší!

Tak tuhle zahradu vám teď budou závidět všichni sousedé!
Který z těchto nápadů určitě vyzkoušíte? Podělte se s námi o váš názor dole v komentářích!

Zdroj: faithtap.com

Share Button

Comments

comments