8 skvělých rad, jak využít kondicionér i mimo koupelnu

Právě kondicionér všichni máme zafixovaný jako skvělý přípravek pro lesklé a krásné vlasy. Přenášet kondicionér ven ze sprchy do každodenního života není úplně tak běžné… Ale po přečtení všech jeho využití jej budete využívat spíše všude jinde v domácnosti, než v koupelně!

 1. Pomocník při holení. Opět vám došla pěna na holení, zrovna v momentě, kdy si chcete oholit nohy? Nevadí! Použijte kondicionér, který udrží pokožku hydratovanou a skvěle pěnu na holení nahradí!

  Zdroj: lucilleroberts.com
  Zdroj: lucilleroberts.com
 2. Na zacuchané vlasy. Ideál pro všechny děti, kterým musíte rozčesat zacuchané vlasy. Jednoduše nalijte společně s vodou kondicionér do rozprašovače a tekutinu nastříkejte přímo na zacuchané vlasy. Uvidíte, že se vám budou lépe rozčesávat!

  Zdroj: howtoremovethat.com
  Zdroj: howtoremovethat.com
 3. Ucpaný dřez. Ani ucpaný dřez není pro kondicionér skoro žádný problém. Stačí jej nastříkat do odpadu a zalít horkou vodou.

  Zdroj: wilmette-plumbing.com
  Zdroj: wilmette-plumbing.com
 4. Na kožené boty či kabelky. Zimní čas může mít na kožené věci špatný vliv, ale potření kondicionérem je může zachránit! Naneste malé množství na kůži a hadříkem vyleštěte.

  Zdroj: classicstaruae.com
  Zdroj: classicstaruae.com
 5. Lesklý nerez. Máte doma ledničku, mikrovlnku nebo cokoliv jiného z nerezu? Udržujte je čisté a lesklé právě pomoci hadříku a malého množství kondicionéru.

  Zdroj: areal-lifehousewife.com
  Zdroj: areal-lifehousewife.com 
 6. Sbohem, náplasti! Máte doma malé děti a občas jim musíte sundat náplast, která prostě ne a ne se odlepit? Použijte kondicionér, který natřete na konce náplasti… Už to jde snadněji, že?

  Zdroj: wikihow.com
  Zdroj: wikihow.com
 7. Prstýnek. Už jistě každý z nás zažil ten okamžik paniky, kdy nám nešel sundat prstýnek z prstu. Je to bolestivé a nepříjemné, ale pokud si prst (a okolí prstýnku) natřete kondicionérem, určitě to půjde líp.

  Zdroj: wikihow.com
  Zdroj: wikihow.com
 8. Nový život starému svetru! Vytáhnete svetr z pračky a “ehjle”… Zmenšil se. Místo toho, abyste jej vyhodili nebo někomu darovali, zkuste tento trik, který jej může zachránit. Přidejte polévkovou lžíci kondicionéru do kbelíku vody. Pokud ještě není kondicionér rozpuštěn, ponořte tam svetr, dokud nezměkne. Poté můžete svetr natáhnout zpět do své původní velikosti.

  Zdroj: carsonandlindsaybay.blogspot.com
  Zdroj: carsonandlindsaybay.blogspot.com

Pár nápadů jsme si řekli, znáte ještě nějaký?
Tak od teď žádné vyhazování nepoužitých kondicionéru, ale zkuste je využít i pro každodenní běžnou potřebu, nejen v koupelně!

Zdroj: faithtap.com

Share Button

Comments

comments