Kde hledat nové byty v Praze?

Poptávka po bydlení v hlavním městě je obrovská, nabídka malá. Kde vůbec hledat bydlení v Praze? Máte nějakou jinou možnost než procházet inzeráty nemovitostí na k tomu určených webových stránkách a ve facebookových skupinách? Ano, podívejte se přímo k developerům.

Hledáte-li vyloženě nové byty v Praze v perfektním stavu, dokonalé lokalitě a s vidinou dobré investice i do budoucna, určitě není špatné prozkoumat přímo developerské projekty. Jedním z developerů nabízejících nové byty po celé Praze je Finep. Finep má aktuálně v nabídce 184 nových bytů v 7 projektech různě po Praze.

Najít ideální bydlení v centru i na okraji Prahy je snadné

Na webu Finep.cz si můžete sami filtrovat nabídky, o které máte zájem. Své ideální bydlení si necháte vylistovat podle ceny, dispozic či lokality. Jak si prohlédnete na mapě na webu, developerské projekty jsou rozmístěné po celé Praze, v centrálních i okrajových lokalitách. Každý si tedy snadno najde, co potřebuje.

Nebojte se ozvat a nechat výběr na jiných

Nemáte čas se zdlouhavě přehrabovat v nabídkách? Ani nemusíte. Stačí se společnosti ozvat a ona vám sama najde bydlení v Praze podle vašich představ. Výhodou je možnost osobně si prohlédnout vzorový byt a také mluvit do zařízení interiéru. Když je projekt teprve budován, je možné si říct, jak chcete byt vybavit. Na vybavení do bytu navíc dostanete slevu. Průběh stavby i zařizování sledujete, to je však vaše jediná povinnost. Realitní služby i financování za vás vyřeší přímo Finep.

Nechte si poradit i s hypotékou

Finep zařizuje nové bydlení se vším všudy, tedy i s financováním. Prostřednictvím developera získáte výhodnou hypotéku nebo jiný finanční produkt přesně podle vašich potřeb. Nemusíte tedy řešit všechno samostatně na několika místech, vše spojené s koupí nového bytu vyřešíte prostřednictvím Finep. Pak už budete jen klidně spát se zárukou v délce trvání 3 roky.

Share Button

Comments

comments