Moderní trendy v krbech

Krby – synonymum pohody, relaxu i nepopsatelné vůně. Otevřený oheň a teplo, které z něj vychází, v nás evokuje domáckost, příjemné prostředí a v neposlední řadě také romantiku. Nejen, že krby dodávají vašemu interiéru nezaměnitelnou atmosféru a nádech luxusu, ale díky dnešním nejmodernějším postupům jsou uceleným systémem, který má za cíl co nejlépe využít tepelnou energii za čistého provozu.
Krby mají nejen perfektní praktickou funkci, navíc jsou výsledkem skvělých designérů a dokáží být krásným estetickým doplňkem každé domácnosti. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Krby umístěné v prostoru

Tyto krby jsou nepřehlédnutelným prvkem v každém interiéru. Jsou vhodné do větších prostor a místností, které mají společenskou funkci. Krby umístěné v prostoru jsou unikátním doplňkem a dokážou perfektně rozčlenit místnost, či naopak spojit dvě sousední místnosti.
prostorove

Závěsné krby

V prostoru ještě chvíli zůstaneme. Pokud hledáte designově propracovaný doplněk, který nemá jen tak někdo, právě jste ho našli.  Závěsné krby jsou moderní a velice nadčasové. Oheň je viditelný ze všech stran.

zavesnyzavesny-ii
zavesny-iii
zavesny-jk

Perfektní využití rohu

Pro moderní realizace jsou skvělou volbou úžasné rohové krby. U těchto krbů je vhodné, aby na místě, kde bude krb stát byl komín nebo externí přívod vzduchu. U novostaveb je velice žádoucí, aby bylo o krbu rozhodnuto již při fázi tvorby plánů.

rohovyrohovy-i

Neotřelý design – limitované edice

Chcete se odlišovat a mít opravdu originální interiér? Inspirujte se limitovanými edicemi. Kdo říkal, že krb musí mít jen standardní barvy i tvary? Co říkáte na úžasné krby se zvířecími motivy signované módním návrhářem Paco Rabannem?

limitovana-edice790-eva-girafe-grd793-eva-zebre-grd

Místo televize? Moderní krb

Co vhodně doplní moderní interiér, než právě moderní krby. Jsou extravagantní, minimalistické a nepřehlédnutelné. Představujeme vám zapuštěné stěnové krby, které dodávají příjemné teplo a jsou vhodnou náhradou i luxusních obrazů.

53-stellacin83-sierra697-kenzy

Který byste si vybrali vy? Mějte domov, do kterého se vždy budete rádi vracet a vyberte si i vy svůj vysněný krb. Ať už milujete modernu nebo rustikální styl, na trhu designových krbů si jistě vyberete.

Zdroj článku a obrázků: Topsys Praha, spol. s r.o.

Share Button

Comments

comments