Šatní skříně – inspirace

Zařizujete novou ložnici? Nebo už se vám do interiéru nehodí vaše stávající šatní skříně a nutně potřebujete nové? Nechte se inspirovat! A hlavně nezapomeňte na to, že i když skříně musí být především praktické, v žádném případě byste neměli zapomínat na jejich estetickou funkci.

ŠATNÍ SKŘÍNĚ S POSUVNÝMI DVEŘMI

Šatní skříně s posuvnými dveřmi, trend posledních let, který prostě musíte mít doma. V čem tkví jejich přednosti? Tyto skříně se celkově daleko lépe vypořádají s malými prostory. A opticky právě vaše malé prostory také zvětšují. Jelikož jsou posuvné dveře zasazeny v kolejnicích v rámu skříně, existuje daleko méně situací, při nichž by se mohly poškodit. Ke všemu mají také velice jednoduché otevírání a hodí se i do dětských pokojů. A abychom nezapomněli, mají atraktivní vzhled a krásně se dají přizpůsobit vašim představám – od materiálu po barvu…

j
1. Nesmrtelná černo-bílá kombinace v lesku.
klk
2. Oranžový detail, který rozzáří celý interiér.

Šatní skříně s fototapetami

Už jste o nich slyšely? Žádané skříně s fototapetami se stanou dominantou místnosti a obdivovanou ozdobou vašeho interiéru. Skříně s tapetami opticky provzdušní prostor a vytvoří jedinečný bytový doplněk. Vybrat si z nekonečné nabídky fototapet je opravdu velice náročné, zaměřte se především na jejich barevnost. Měli byste použít barvy, které se již v interiéru nacházejí, stačí i minimálně. Nejprve se totiž člověk zaměřuje na celkovou barevnost, až poté se věnuje detailům. Popusťte uzdu své fantazie a nechte se inspirovat!

 1. Pro všechny cestovatele.
  Benátky.
  3. Benátky.

  Jako na pláži.
  4. Jako na pláži.
 2. Příroda
  Les.
  5. Les.
  Kočky
  6. Kočka.

  V každém ročním období- JARO
  7. V každém ročním období- JARO!
 3. Do dětského pokoje
  mE
  8. Medvídek.

  PANENKA
  9. Pro holčičky- panenka.
 4. Pro Teenegery
  gRAFITY
  10. Grafity.

  SKATEBOARD
  11. Pro milovníky skateboardu.

Šatní skříně se zrcadlem

Šatní skříně s velkým zrcadlem jsou velice moderní a žádané. Zrcadlo nejenže plní svou hlavní funkci, tedy vidět svůj vzhled zejména při oblékání (ocení zejména dámy), ale také opticky zvětšuje celou místnost. Na trhu najdete mnoho uspořádání a velikostí zrcadel, které jsou součástí skříní.

celo
12. Zrcadlo na celé přední straně.
sklo dřevo
13. Kombinace zrcadla a dřeva.
v rámečku
14. Zrcadlo v rámečku.
16. Ideální do moderního interiéru.
15. Ideální do moderního interiéru.
16. Nesmrtelná klasika.
16. Nesmrtelná klasika.

Skříně s otočnými dveřmi

Možná spíše upřednostňujete klasiku a líbí se vám více skříně s otočnými dveřmi. Zde je důkaz, že i tyto skříně mohou vypadat elegantně a moderně.

17. Na oblečení, boty i malé věci.
jsj
18. I tento typ skříní může být ozvláštněn zrcadlem.

Vybrali byste si? Úložné prostory všeho druhu dotvářejí interiér, tak vybírejte pečlivě!

ZDROJ: Nábytek-Elegance.cz

 

Share Button

Comments

comments