Dřevěný dětský nábytek do dětského pokoje

Dětský pokoj z dřeva

Zařizování dětského pokojíčku patří k radostem rodičovství. Ale jak vybavit pokoj, aby v něm dítěti nic nechybělo a současně byl bezpečný?   Ať už vybavujete pokojíček pro miminko nebo školáky, zařiďte dětem pokoj ze dřeva. V článku se dozvíte, proč je dřevěný dětský nábytek do dětského pokoje ta správná volba.

Proč dřevěný?

Dětský nábytek ze dřeva je především ekologický. Dřevěné doplňky dodávají interiéru na útulnosti, působí hřejivým a příjemným dojmem. Podle mnoha odborníků mají pozitivní vliv na lidskou psychiku. Dřevo v pokoji má své kouzlo a může se uplatnit v nekonečné řadě stylů a kombinací. Je totiž velice variabilní. Již dávno neplatí, že dřevěné prvky se hodí jen do tradičních rustikálně zařízených příbytků.

Lidé se k dřevěnému nábytku rádi vrací, protože svými výhodami jiné materiály překonává. Je zdravotně nezávadný, bytelný a snadno se dá renovovat, brousit a mořit na různé odstíny i po letech.

U kvalitního dřevěného příslušenství z ošetřeného dřeva totiž nehrozí žádné záporné dopady působením formaldehydů a dalších pojidel, laků a lepidel. Tyto materiály naopak bývají obsaženy v nábytku z některých dřevotřískových desek, uvolňují se z nich do prostředí, působí jako karcinogen, mutagen vyvolávají alergické reakce, a jsou příčinou různých chronických onemocnění.

Kvalitní a k tomu ze dřeva, proto se hodí předně do dětských pokojů, kde požadavek zdravotní nezávadnosti figuruje na předním místě.

Dětské pokoje

Připravili jsme pro vás ukázku povedených designů pokojů s dřevěným dětským nábytkem. Který pokoj se vám líbí nejvíce?

1. Vybavení dětského pokoje v kombinaci hráškově zelené a červené

Dětský pokoj z dřeva

2. Dívčí dřevěná sestava v kombinaci růžové a fialové

3. Pokoj pro starší děti v žluto-zeleném provedení

4. Pokoj s motivy medvídka Pú

Studentské pokoje

Studenti již mají na pokoje jiné nároky a dětský nábytek už nestačí jejich potřebám.  Podívejte se na přehlídku studentských pokojů.

5. Moderní studentský pokoj

5. Moderní pokoj pro studenty a žáky

6. Pokoj pro vysokoškoláky s pracovnou

5. Růžovo-bílá kombinace příslušenství do pokoje

 

Pokud se vám líbí dřevěný dětský nábytek, podívejte se na nabídku nabytek-furniture.cz, kde jsou kvalitní výrobky s velkým výběrem.

 

Share Button

Comments

comments